Informacje o PilkaMadryt.pl

PilkaMadryt.pl to serwis mający na celu udzielenie pomocy zwykłym ludziom, takim jak Ty i ja, w uzyskaniu dostępu do informacji i kupieniu biletów na mecze piłkarskie w Madrycie w łatwy, szybki i bezpieczny sposób.

Informacje o klubie Real Madryt:

Legendarny już dzisiaj klub Real Madryt CF został założony dnia 6 marca 1902 roku. Jego pierwszym prezesem był Juan Padrós. Już w tym samym roku rozegrany został pierwszy mecz pomiędzy drużynami Real Madryt i FC Barcelona i chociaż klub FC Barcelona wygrał 3-1, ten mecz El Classico naprawdę się odbył! Klub Real Madryt szybko zyskał bardzo duże znaczenie zarówno w hiszpańskiej, jak i europejskiej piłce nożnej oraz bez wątpienia można powiedzieć, że dzisiaj Real Madryt jest jednym z największych klubów świata. Ze względu na to w ciągu dziesięcioleci wielu znanych na całym świecie piłkarzy występowało w białych barwach klubu. Były to takie legendarne postacie, jak Paul Breitner, Butragueńo, Beckham, Di Stéfano, Figo, Hugo Sánchez, Michael Laudrup, Puskas, Suker i Zidane! Klub Real Madryt zdobył oczywiście wiele tytułów. Aby wymienić kilka z nich, można wspomnieć, że wygrał on Mistrzostwa Hiszpanii ponad 30 razy, rozgrywki Pucharu Hiszpanii 17 razy, rozgrywki Ligi Mistrzów 9 razy i dwukrotnie Puchar UEFA. Doskonałość, z jaką Real Madryt zawsze rozgrywa mecze piłki nożnej, a także szczególna atmosfera panująca na stadionie Santiago Bernabéu, sprawiają, że obejrzenie meczu piłkarskiego Realu Madryt na żywo na stadionie Santiago Bernabéu jest doświadczeniem, o którym pamięta się przez całe życie!.

Informacje o klubie Atletico Madryt:

Klub Atletico Madryt został założony w 1903 roku, niemal rok po powstaniu klubu Real Madryt. Mimo że klub Atletico Madryt jest przez wielu uważany za „mały” klub piłkarski w Madrycie, nie jest to do końca prawdą, gdyż Atletico Madryt ma własną spektakularną historię! Atletico Madryt na przykład dziewięciokrotnie wygrał Mistrzostwa Hiszpanii, po raz ostatni w 1966 roku, czyli w tym samym roku, w którym po raz piąty zdobył Puchar Hiszpanii. Atletico Madryt wygrał również dwie rozgrywki europejskie. Atletico Madryt jest więc nie tylko dużym hiszpańskim klubem, lecz także klubem mającym duże znaczenie w skali europejskiej, a obejrzenie gry tej drużyny na jej stadionie Vicente Calderon, wybudowanym w 1966 roku, zawsze jest ogromną przyjemnością!.

Informacje o PilkaMadryt.pl

 

22 397 91 68 22 397 91 68 e-mail e-mail
Koszyk