FAQ

Gdzie i w jaki sposób można odebrać bilety? Gdzie i w jaki sposób można odebrać bilety?
Kiedy rozgrywane są mecze? Kiedy rozgrywane są mecze?
Które miejsca na trybunach stadionu zajmują klienci serwisu?? Które miejsca na trybunach stadionu zajmują klienci serwisu??
Czy dzieci mają zniżkę? Czy dzieci mają zniżkę?
Czy członkowie grupy kibiców mają miejsca obok siebie? Czy członkowie grupy kibiców mają miejsca obok siebie?
Czy ceny zawierają opłaty za rezerwację? Czy ceny zawierają opłaty za rezerwację?
Mam pytanie albo zażalenie? Mam pytanie albo zażalenie?

Gdzie i w jaki sposób można odebrać bilety?

Bilety na mecz REALU MADRYT Zbieraj bilety tutaj; Travel Connection Madrid, Calle Postas nº 18, 1rst Floor, 28012 Madrid. Bilety na mecz ATLETICO MADRYT należy odebrać na stadionie klubu: Estadio Wanda Metropolitano. Adresy i godziny otwarcia zarówno hotelu (mecz Realu Madryt), jak i punktu odbioru biletów na stadionie Estadio Wanda Metropolitano (mecz Atletico Madryt) zostaną wyraźnie podane na potwierdzeniu rezerwacji, które otrzymasz w wiadomości e-mail.
Powrót do FAQ

Kiedy rozgrywane są mecze?

Dokładna data i godzina rozpoczęcia meczu zostanie potwierdzona 4-10 dni przed meczem. Mecze weekendowe są zawsze rozgrywane w sobotę lub w niedzielę, natomiast mecze w ciągu tygodnia rozgrywane są we wtorek lub w środę. Godzina rozpoczęcia meczu jest również potwierdzana 4-10 dni przed meczem, ale zazwyczaj pierwszy gwizdek rozlega się w godzinach od 15:00 do 22:00. Podane informacje należy brać pod uwagę, planując przyjazd na mecz do Madryt. Nie kontaktujemy się z kibicami w celu potwierdzenia daty i godziny rozpoczęcia meczu, ale w miarę możliwości dokładamy wszelkich starań, aby opublikować potwierdzoną datę i godzinę rozpoczęcia meczu na naszej stronie internetowej, 4-10 dni przed meczem.
Powrót do FAQ

Które miejsca na trybunach stadionu zajmują klienci serwisu??

Osoby, które kupiły bilet na mecz, są zawsze umieszczane na trybunie kibiców gospodarza spotkania i/lub na trybunie neutralnej. Z tego powodu pod żadnym pozorem nie wolno zabierać ze sobą koszulek, szalików, czapek ani innych przedmiotów w kolorach drużyny przyjezdnej i oznaczonych jej logo. Okazywanie współczucia lub kibicowanie drużynom przyjezdnym jest zabronione. Nieprzestrzeganie powyższych zasad może skutkować zakazem wstępu na stadion lub usunięciem z trybuny. Gwarancji na rezerwację miejsc udzielamy jedynie dla kategorii miejsc zapewnianych przez poszczególne kluby. Nie możemy zagwarantować ani zarezerwować konkretnych miejsc w konkretnym rzędzie! Należy pamiętać, że rezerwacja biletów kategorii GOLD lub SILVER na mecze klubu Real Madryt wiąże się z koniecznością przestrzegania zasad dotyczących ubioru. Dżinsy, koszulki klubowe i trampki są zabronione!
Powrót do FAQ

Czy dzieci mają zniżkę?

Tak, dzieci poniżej czwartego roku życia mogą oglądać mecze piłki nożnej na stadionie w Madryt, pod warunkiem że pozostają pod opieką osoby dorosłej i siedzą na jej kolanach. Dzieci powyżej piątego roku życia muszą zarezerwować bilet za pośrednictwem naszego serwisu.
Powrót do FAQ

Czy członkowie grupy kibiców mają miejsca obok siebie?

W przypadku rezerwacji co najmniej 2 biletów nie możemy zagwarantować, że wszyscy członkowie grupy, którzy zamówili bilety, zajmą miejsca na stadionie obok siebie. Istnieje ryzyko, że grupa zostanie podzielona na mniejsze grupy 2+2, 2+3, 3+3, 2+2+3 itp. Jednak rezerwując bilety za pośrednictwem naszego serwisu, można mieć gwarancję, że nikt NIGDY nie dostanie POJEDYNCZEGO MIEJSCA, na przykład 1+1, 1+2, 3+1, 1+2+3 itp. Jako jedna z nielicznych agencji piłkarskich jesteśmy w stanie to zagwarantować naszym klientom. Jeśli jednak grupa kibiców zostanie podzielona na mniejsze grupy (jednak nigdy na pojedyncze osoby!), dołożymy wszelkich starań, aby wszyscy zajęli miejsca możliwie jak najbliżej siebie.
Powrót do FAQ

Czy ceny zawierają opłaty za rezerwację?

Tak, cena biletu zakupionego na naszej stronie internetowej zawiera opłatę za rezerwację, należną klubowi, naszemu lokalnemu agentowi i nam. Nasza agencja, firma Travel Connection Spain, jest oficjalnym przedstawicielem klubów FC Barcelona i RCD Espanyol, więc wszystkie nasze ceny, w tym opłaty za rezerwacje, zostały zatwierdzone przez agencję i kluby. Z powodu opłat za rezerwację ceny biletów dostępnych w serwisie za pośrednictwem agencji mogą się znacznie różnić od cen podanych na biletach. Dotyczy to w szczególności spotkań kategorii A, na przykład klubów Real Madryt, Espanyol, FC Barcelona, Valencia, Villareal i Sevilla, spotkań Ligi Mistrzów, Pucharu UEFA itp.
Powrót do FAQ

Mam pytanie albo zażalenie?

Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub, co jest mniej prawdopodobne, zażalenia to prosimy o nawiązanie z nami kontaktu drogą mailową helpdesk@ticmate.com lub prosimy poszukać danych kontaktowych w dziale „Kontakt” na naszej stronie. Uwaga, wszystkie zapytania/zażalenia muszą zostać wysłane/zaadresowane do nas nie później, niż 14 dni po terminie przedstawienia / meczu / eventu. Jeśli Państwa zapytania/zażalenia dotrą do nas po 14 dniach to możliwe, że nie będziemy już w stanie Państwu pomóc!
Powrót do FAQ

 

22 397 91 68 22 397 91 68 e-mail e-mail
Koszyk