Real Madrid vs Atl. Madrid Copa del Rey Final PIĄ, 17 MAJ 2013, 21:30

  • Kategoria

Info

Real Madrid vs Atl. Madrid Copa del Rey Final Dzień tygodnia: PIĄ, 17 MAJ 2013, 21:30, Santiago Bernabeu

Warto zapamiętać:
* Ostateczna data i godzina rozpoczęcia meczu potwierdzana jest 4-10 dni przed meczem!
* PAMIĘTAJ! NIGDY nie otrzymasz pojedynczych miejsc. Jeśli rezerwujesz kilka miejsc jendocześnie , zawsze otrzymasz miejsce obok swoich przyjaciół, tuż przed lub tuż za nimi. To jest nasza gwarancja dla Ciebie!
*Potwierdzenie rezerwacji przesłane na adres e-mail należy wydrukować i zabrać ze sobą do Madrytu. Jeśli masz bilety na mecz Realu Madryt, musisz wymienić potwierdzenie rezerwacji na oryginalne bilety na mecz piłkarski w hotelu NH Embajada, Santa Engracia 5, zlokalizowanym w centrum Madrytu. Jeśli masz bilety na mecz Atletico Madryt, musisz wymienić potwierdzenie rezerwacji na oryginalne bilety na mecz piłkarski na stadionie Vicente Calderon. Godziny otwarcia, dokładne adresy itp. zostaną wyraźnie podane na potwierdzeniu rezerwacji.
* Bilety sprzedawane są na miejsca na trybunie kibiców drużyny gospodarzy.

Dokładne zapoznanie się z niniejszymi informacjami gwarantuje bezproblemowe zrealizowanie rezerwacji.

Poniżej można znaleźć więcej informacji o miejscach na trybunach i ich kategoriach, które można zarezerwować.

Od 1910 PLN

Kategoria

CATEGORY 1 : Bilety na miejsca na głównej trybunie (wzdłuż linii bocznej boiska) — Niebieski obszar na mapie stadionu!
CATEGORY 2 : Bilety na miejsca zarówno na głównej trybunie (wzdłuż linii bocznej boiska), jak i za bramką — żółty obszar na planie stadionu!
CATEGORY 3 : Bilety na miejsca za bramką — czerwony obszar na planie stadionu. UWAGA: Widok z niektórych miejsc w tej kategorii jest ograniczony, a wszystkie miejsca są zlokalizowane wysoko na stadionie.
VIP BOX 5008 : Prywatny sektor Box 5008 jest przeznaczony dla maksymalnie 10 osób, znajduje się na dłuższej stronie stadionu Santiago Bernabéu, jest przestrzenny, wygodny i oferuje dojazd windę do miejsca dla VIP-ów. Darmowy bar, kanapki i tapas są wliczone przy rezerwacji miejsc w prywatnym sektorze Box 5008, który jest otwarty godzinę przed meczem i do 30 minut po meczu. Box 5008 jest oszklony i posiada ekran, więc wszelkie sytuacje na boisku mogą być studiowane i oglądane w zwolnionym tempie. Jest możliwość otwarcia górnych okien i wyjścia i wejścia wedle uznania, więc możesz poczuć atmosferę stadionu Santiago Bernabéu!
VIP SEATS SECTION 108: Is located close to the pitch in Section 108, which are located in the Lower Main Stand of the West Stand. They make one feel right on the pitch and feature an exclusive catering area in the emblematic Museum room featuring the football team’s European Cup trophies. 
Fully inclusive of all food & drinks during all the game: -All drinks and tapas, canapés are inclusive. - It is open from 1 hours prior to the match up to 30 minutes after the match. - Food and drinks are served prior, interval and when match ends. 

Arena info Santiago Bernabeu. PilkaMadryt.pl

Arena info
Santiago Bernabeu

Plan stadionu/miejsc, Santiago Bernabeu Plan stadionu/miejsc Plan stadionu/miejsc Santiago Bernabeu

Pojemność
80.000

Adres
Avenida Concha Espina 1,
28036 Madrid
Spain
Wyświetl mapę, Santiago Bernabeu Wyświetl mapę

Wyświetl mapę, Santiago Bernabeu

Metro
Linia 10 (stacja Santiago Bernabeu)

Autobusy
14, 27, 40, 43, 120, 147 i 150

 
22 397 91 68 22 397 91 68 e-mail e-mail
Koszyk