Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety na mecze klubu Real Madryt

Witamy w serwisie PilkaMadryt.pl! Oferujemy bilety na mecze klubów Real Madryt i Atletico Madryt. Kibicuj ulubionej drużynie na stadionach Santiago Bernabeu i Estadio Wanda Metropolitano w trakcie spotkań La Liga, pojedynków pucharowych lub rozgrywek europejskich. Rezerwuj bilety w prosty i bezpieczny sposób, siedząc wygodnie w domu!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne kategorie

Atletico Madrid

Klub Atletico Madrid został założony w 1903 roku, niemal rok po powstaniu klubu Real Madrid. Mimo że klub Atletico Madrid jest przez wielu uważany za „mały” klub piłkarski w Madrycie, nie jest to do końca prawdą, gdyż Atletico Madrid ma własną spektakularną historię! Atletico Madrid na przykład dziewięciokrotnie wygrał Mistrzostwa Hiszpanii, po raz ostatni w 1966 roku, czyli w tym samym roku, w którym po raz piąty zdobył Puchar Hiszpanii. Atletico Madrid wygrał również dwie rozgrywki europejskie. Atletico Madrid jest więc nie tylko dużym hiszpańskim klubem, lecz także klubem mającym duże znaczenie w skali europejskiej, a obejrzenie gry tej drużyny na jej stadionie Vicente Calderon, wybudowanym w 1966 roku, zawsze jest ogromną przyjemnością!.

Działalność charytatywna

Atletico Madrid

Tutaj możesz zobaczyć program meczów Atletico Madrid na stadionie Estadio Wanda Metropolitano na ten sezon. Sprzedajemy bilety na wszystkie mecze Atletico Madrid na stadionie macierzystym w ramach rozgrywek La Liga, Pucharu Hiszpanii oraz rozgrywek europejskich. 

Sortuj według
Wynik wyszukiwania: 1 - 20 (20)