Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety na mecze klubu Real Madryt

Witamy w serwisie PilkaMadryt.pl! Oferujemy bilety na mecze klubów Real Madryt i Atletico Madryt. Kibicuj ulubionej drużynie na stadionach Santiago Bernabeu i Estadio Wanda Metropolitano w trakcie spotkań La Liga, pojedynków pucharowych lub rozgrywek europejskich. Rezerwuj bilety w prosty i bezpieczny sposób, siedząc wygodnie w domu!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne kategorie

Real Madrid

Legendarny już dzisiaj klub Real Madrid CF został założony dnia 6 marca 1902 roku. Jego pierwszym prezesem był Juan Padrós. Już w tym samym roku rozegrany został pierwszy mecz pomiędzy drużynami Real Madrid i FC Barcelona i chociaż klub FC Barcelona wygrał 3-1, ten mecz El Classico naprawdę się odbył! Klub Real Madrid szybko zyskał bardzo duże znaczenie zarówno w hiszpańskiej, jak i europejskiej piłce nożnej oraz bez wątpienia można powiedzieć, że dzisiaj Real Madrid jest jednym z największych klubów świata. Ze względu na to w ciągu dziesięcioleci wielu znanych na całym świecie piłkarzy występowało w białych barwach klubu. Były to takie legendarne postacie, jak Paul Breitner, Butragueńo, Beckham, Di Stéfano, Figo, Hugo Sánchez, Michael Laudrup, Puskas, Suker i Zidane! Klub Real Madrid zdobył oczywiście wiele tytułów. Aby wymienić kilka z nich, można wspomnieć, że wygrał on Mistrzostwa Hiszpanii ponad 30 razy, rozgrywki Pucharu Hiszpanii 17 razy, rozgrywki Ligi Mistrzów 9 razy i dwukrotnie Puchar UEFA. Doskonałość, z jaką Real Madrid zawsze rozgrywa mecze piłki nożnej, a także szczególna atmosfera panująca na stadionie Santiago Bernabéu, sprawiają, że obejrzenie meczu piłkarskiego Real Madrid na żywo na stadionie Santiago Bernabéu jest doświadczeniem, o którym pamięta się przez całe życie!.

Działalność charytatywna

Real Madrid

Tutaj możesz zobaczyć program meczów Real Madrid na stadionie Santiago Bernabeu na ten sezon. Sprzedajemy bilety na wszystkie mecze Real Madrid na stadionie macierzystym w ramach rozgrywek La Liga, Pucharu Hiszpanii oraz rozgrywek europejskich.

Sortuj według
Wynik wyszukiwania: 1 - 21 (21)